MOSESKA - Pramen jara

Kvůli dlouhé životnosti a tvarové stálosti je na výrobu používán dřevomateriál vrstvený, který má zároveň vynikající mechanické vlastností. Povrchovou vrstvu tvoří vždy jen dřevo výběrové jakosti, zhotovené z rozmanitých druhů jehličnanů a listnáčů.

Moseska svým kruhovým tvarem a členěním dvířek připomíná tradiční podobu tablety léku, vnitřní poličkové členění pak přímo vybízí k nastolení pořádku a přehlednému uspořádání všeho, co v ní budete mít uložené. V případě potřeby vždy okamžitě naleznete, co zrovna potřebujete. Horní část dvířek se sklápí pomocí moderního lankového mechanismu microwinch a v otevřené poloze může posloužit jako praktický přípravný pultík. Spodní část dvířek je výklopná s jednoduchou aretací v poloze otevřeno. Vše je zpracováno s velkou pečlivostí a láskou.

Váha: 7,5 kg

Průměr: 77 cm

Vnitřní hloubka: 15 cm

Vnější hloubka: 19 cm

Objem: 180 l

Uchycení: Na hmoždinky a na dvou na závěsných háčcích - 7 cm 

Cena: 15 900,00 Kč


Autor motivu

Evženie Malá

Výtvarnice /narozena 1971/. Výtvarného umění se dotkla ve všech možných oblastech, zabývá se módními návrhy na recyklované oblečení, dřevořezbou, sochařstvím, gobelíny, tapisériemi, šperky, olejomalbou, akvarely, restaurováním a mnohým dalším.

V jejích dílech je patrná pestrost v nejrůznějších směrech. Od temných obrazů vyvolávající otázky smyslu života a postradatelnosti každého z nás, přes hravost a infantilitu až po naivistické umění. Z některých děl čiší propracovanost, z jiných naopak minimalismus a jednoduchost. Stejně jako z jejího pohledu na svět a bytí v něm.

"Jsme tady v té kráse, nádheře, vznešené moudrosti a hrůze krátce, proto ať máme v životě obojí, radost i smutek, toho ale ať prosím není příliš. Pokud to jen trochu jde, radujme se a obdarovávejme tím druhé."