MOSESKA - Ta milá zamyšlená

Kvůli dlouhé životnosti a tvarové stálosti je na výrobu používán dřevomateriál vrstvený, který má zároveň vynikající mechanické vlastností. Povrchovou vrstvu tvoří vždy jen dřevo výběrové jakosti, zhotovené z rozmanitých druhů jehličnanů a listnáčů.

Moseska svým kruhovým tvarem a členěním dvířek připomíná tradiční podobu tablety léku, vnitřní poličkové členění pak přímo vybízí k nastolení pořádku a přehlednému uspořádání všeho, co v ní budete mít uložené. V případě potřeby vždy okamžitě naleznete, co zrovna potřebujete. Horní část dvířek se sklápí pomocí moderního lankového mechanismu microwinch a v otevřené poloze může posloužit jako praktický přípravný pultík. Spodní část dvířek je výklopná s jednoduchou aretací v poloze otevřeno. Vše je zpracováno s velkou pečlivostí a láskou.

Váha: 7,5 kg

Průměr: 77 cm

Vnitřní hloubka: 15 cm

Vnější hloubka: 19 cm

Objem: 180 l

Uchycení: Na hmoždinky a na dvou na závěsných háčcích - 7 cm 

Cena: 


Autor motivu

Lucie Jeníčková

Výtvarné umění mě provází už odmalička, kdy jsem milovala výtvarku, malovala každou volnou chvíli, poté jsem se na školách věnovala designu oděvů a později také šperků. 

Ve svém profesním životě mohu provázet uměním naši nejmladší generaci výtvarníčků, což mě nesmírně baví a prohlubuji si díky tomu i jiná výtvarná odvětví. Částečně se stále věnuji návrhářství (především svatebních šatů) a floristice. 

Ve své práci ráda používám snové náměty nebo podněty k zamyšlení, přemýšlení. Těší mě ztvárňovat bytosti, které nám přinášejí pocity příjemného tajemna, jsou tu s námi a pro nás. Bez předsudků, jen s čistou láskou.