ORIGINÁLNÍ DŘEVĚNÁ LÉKÁRNIČKA

Zdraví naše a našich dětí je to nejcennější, na čem nám všem záleží. Právě proto jsme vyvinuli naši lékárničku Moseska. Mít vše dobře uspořádané i ve chvílích, kdy jste ve stresu z náhlého zranění, nebo vysoké horečky, je základ, který Vám přinese klid. Lékárnička je velikostí a prostorem zdánlivě předimenzovaná, ale to je kvůli dobrému přehledu naprosto nutné. Je to jeden z hlavních důvodů, proč vlastně vznikla. Jsme přesvědčeni, že tato přehlednost Vám dodá jistotu, že je vše bezpečně na svém místě a Vy můžete rychle sáhnout po obvazu, nůžkách, náplasti či teploměru. Proto i v sanitkách a nemocnicích má všechno svoje místo, aby nedocházelo ke zbytečným chybám, nebo ztrátě času.

Doporučujeme obsah často doplňovat a zapisovat si ihned po nákupu expiraci, aby se nestávalo, že vezmete lék či zdravotní pomůcku do ruky a datum bude prošlé. Obzvlášť u léků s tím není dobré hazardovat.

Určete si také podle své potřeby, v kterých přihrádkách budou mít své místo doplňky stravy, které používáte nejčastěji a v kterých budete mít léky na bolest, trávení, spánek ...

Užitečné například může být rozřazení léků podle orgánů, na které působí. Hlava, oči, dutiny, zuby, dýchací cesty, záda, žaludek a další. Správný systém vzniká individuálně podle osobních potřeb uživatele.

K designu.

Jak zaznívá v úvodním videu, design si určujete sami. Abyste i Vy mohli říci: "Moseska moc hezká" Každý kus je originál, jak v kresbě dřeva, tak v malbě. Pokud si budete přát mít na stěně obraz, ale nemáte konkrétní představu, můžeme se setkat při osobní schůzce, či videorozhovoru a návrh společně konzultovat. Existující originální díla zásadně nekopírujeme, můžeme se jimi maximálně inspirovat. Každý obraz je autorským dílem a vlastní princip lékárničky je patentovaný. Pokud se pro Mosesku rozhodnete, budete používat praktickou věc, která však zároveň bude jedinečná a budete ji vlastnit jenom Vy a nikdo jiný. Dejte své domácnosti originalitu pro Vaše zdraví !


MOSESKA V PRAXI