MOSESKA - Země - Vesmír

Kvůli dlouhé životnosti a tvarové stálosti je na výrobu používán dřevomateriál vrstvený, který má zároveň vynikající mechanické vlastností. Povrchovou vrstvu tvoří vždy jen dřevo výběrové jakosti, zhotovené z rozmanitých druhů jehličnanů a listnáčů.

Moseska svým kruhovým tvarem a členěním dvířek připomíná tradiční podobu tablety léku, vnitřní poličkové členění pak přímo vybízí k nastolení pořádku a přehlednému uspořádání všeho, co v ní budete mít uložené. V případě potřeby vždy okamžitě naleznete, co zrovna potřebujete. Horní část dvířek se sklápí pomocí moderního lankového mechanismu microwinch a v otevřené poloze může posloužit jako praktický přípravný pultík. Spodní část dvířek je výklopná s jednoduchou aretací v poloze otevřeno. Vše je zpracováno s velkou pečlivostí a láskou.

Váha: 7,5 kg

Průměr: 77 cm

Vnitřní hloubka: 15 cm

Vnější hloubka: 19 cm

Objem: 180 l

Uchycení: Na hmoždinky a na dvou na závěsných háčcích - 7 cm 

Cena: 15 900,00 Kč


Autor motivu

Vojta Kůrek

Mladý výtvarník /narozen 2002/ prolíná svůj náhled na svět do svých obrazů a kreseb v minimalistickém pojetí barev ale v pestré kreativitě tvarů a nálad.

Jeho osobní tažné téma je tetování a styling vůbec. Náměty na tvorbu jsou hluboce promyšlené a každý detail má velký význam. Vše je propojené s jeho osobními zážitky a setkání se s různými lidmi. V jeho kresbách můžete objevit i lehkou nuanci humoru a paradoxu bytí. Osobitost jeho děl se bude jen zdokonalovat a prohlubovat.